קצת עלינו

header-image

איך זה עובד

basket
donate
pack
home-track-1

בחרו את הסל המושלם

בחרו את העמותות לתרומות

ההזמנה נארזת ביום המשלוח

אנחנו מגיעים עד אליכם

מי אנחנו?

"בטבע שלי" הוא מיזם חברתי בצורת סופרמרקט אינטרנטי. הוא התפתח מהתרעמות על מחירי המוצרים הטבעוניים בסופר, אבל מהר מאוד הפך לפלטפורמה בשבילנו להנגיש את הטבעונות ואת הערכים הגלומים בה לקהל הרחב. המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחד שרוצה או מסתקרן לנסות את אורח החיים הזה בלי החששות והקשיים שאנחנו והרבה מהחברים והמשפחה שלנו היינו צריכים לעבור: איפה מוצאים את המוצרים? למה זה כ"כ יקר? זה נכון שאוכלים כל היום טופו? (התשובה היא, אגב, ממש לא! אלא אם אתם רוצים כמובן).

about_01
about_02

למה אנחנו?

אמרנו שאנחנו מיזם חברתי שמנסה להנגיש את הטבעונות על ערכיה, נכון? אבל מה זה אומר?

  1. המחירים של המוצרים שלנו מתומחרים בדומה לקואופרטיב - בתמחור אחיד המיועד לכסות עלויות, ולא למקסם רווחים - עלות המוצר + אחוזי רווח רזים. לא יקרה מצב שנמכור מוצר במחיר הפסד כדי למשוך אתכם לפה ומוצרים אחרים באחוזי רווח גבוהים.
  2. אנחנו תורמים בסוף כל חודש 50% מהרווחים ל-12 עמותות למען בעלי חיים לפי בחירתכם במעמד הקנייה. הכסף מתחלק לפי ההצבעות שלכם.
  3. העסקה של עובדים בעלי מוגבלויות, מאוכלוסיות מוחלשות או בתהליך שיקום.

איך אנחנו עושים את זה?

אז איך אנחנו יכולים לעשות את כל זה? שילוב של שני דברים:

הראשון, שממנו נגזר הכל, הוא שאנחנו מיזם חברתי. זה אומר שבמקום להתמקד אך ורק ברווח של העסק, אנחנו מתמקדים ברווח של כל השרשרת - החל מספקי המוצרים והעובדים שלנו, דרככם - הלקוחות שלנו, ועד בעלי החיים.

השני הוא התפעול - אנחנו פועלים מתוך מחסן לוגיסטי. עלויות התפעול של מחסן הן נמוכות בהרבה משל סניף סופר, והסידור שלו מאפשר אריזה יעילה ומהירה, ללא בזבוז הזמן שכרוך בשיטוט בסניף ענק.

השילוב של שני הגורמים האלה (בעיקר) הוא הסוד שלנו...

about_03